Papierová elektronická pošta

Odmyslite si tlačiareň, odmyslite si obálky, odmyslite si papier, odmyslite si Vašu cestu, alebo cestu Vašich kolegov na podateľňu, či poštu.

Predstavte si, že z každého firemného počítača posielate dopisy na hlavičkovom papieri, v papierovej obálke, priamo do schránky príjemcu a to s rovnakým komfortom, ako posielate email.

Viete koľko času tým môžete ušetriť ?

Nechajte Amnis posielať poštu

Ak ste veľká spoločnosť, komunikujúca pravideľne s veľkou klientskou základňou,  potom máte určite vlastné, alebo využívate outsourcingové tlačové stredisko. My Vám ukážeme, ako ho optimálnejšie využiť a ušetriť pri tom na procesoch spojených s tlačou, obálkovaním, archiváciou, frankovaním, evidenciou, zasielaním, údržbou, nákupom materiálu atd.

Využívajte aj vy služieb hromadnej tlače na individuálnu korešpondenciu

Nemáte tlačové stredisko, a myslíte si, že sa Vám outsourcing nevyplatí? Prečo sa potom nespojiť objem zásielok s ostatnými užívateľmi Amnis, ktorí mali rovnaký pocit a spoločne tak dosiahnúť na úspory?

Veď už len poštovné hybridnej pošty je výhodnejšie ako bežná forma. A procesy, ktoré musia Vaši kolegovia, alebo Vy pravideľne vykonávať, aby ste podali dopis na poštu?

Úsporná pošta

Analýzy, ktoré sme realizovali ukázali, že procesy spojené s odoslaním jednej listovej zásielky predstavuje náklady v priemere viac ako 1€ (bez zahrnutých nákladov na tlač a spotrebný materiál (obálka, toner, papier)) !

Bližšie informácie Vám radi poskytneme osobne, alebo prostredníctvom našich kontaktov.